Шатл Discovery успішно вийшов на орбіту

На Міжнародну космічну станцію (МКС) відправилися семеро астронавтів.

Американський корабель багаторазового використання Discovery за розкладом стартував з космодрому на мисі Канаверал (штат Флоріда). Після закінчення 8,5 хвилин після запуску шатл вийшов на задану орбіту.

На Міжнародну космічну станцію (МКС) відправилися семеро астронавтів: командир Фредерік Стеркоу, пілот Кевін Форд, фахівці Патрік Форрестер, Хосе Ернандес, Джон Олівас, єдина жінка в команді Николь Стотт і швед Крістер Фуглесанг. Він представляє Європейське космічне агентство (ЕКА). Стотту належить змінити свого колегу Тіма Копру в постійному складі розширеного екіпажа МКС.
NASA запустило шатл з четвертої спроби.

Цього тижня старт Discovery відкладався три рази. Вперше причиною стала погана погода, в другій - несправність індикатора клапана, регулюючого подачу палива із зовнішнього бака в руховий відсік.

Клапан був протестований, але експертам космодрому на мисі Канаверал був потрібен додатковий час, аби краще вивчити результати перевірки. Ця обставина стала причиною третьої затримки. На цей раз погода і устаткування не підвели.

Читайте також:

Запуск Discovery перенесено через несправність клапана

Старт Discovery відклали через погану погоду

Американський космічний корабель Discovery вийшов на орбіту

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: