Шаттл "Діскавері" приземлився у Флориді з четвертої спроби

Космічний човник благополучно приземлився у Флориді майже на добу пізніше від запланованого терміну. Приземлення "Діскавері" перенесли через погодні умови.

Шаттл "Діскавері" здійснив посадку у Флориді, повідомляється на офіційному сайті NASA.

Спочатку човник повинен був сісти в понеділок, 19 квітня, проте через погану погоду (дощ і хмари) приземлення було перенесено спочатку на ранок вівторка, а потім на вечір. "Діскавері" сів в 16:09 за київським часом.

Національне аерокосмічне агентство було змушено скасувати обидві спроби, які вона мала екіпажу 19 квітня, надавши йому 20 квітня п'ять можливостей для посадки - дві у Флориді і три на базі ВПС США у Каліфорнії. Шаттл приземлився з другої спроби.

Шаттл "Діскавері" відправився до МКС 5 квітня. Він доставив на борт станції апаратуру, а також бак з аміаком, пізніше встановлений на зовнішній поверхні станції.

Спочатку місія човника повинна була продовжитися 13 днів, проте через пошкодження антени шаттл провів на орбіті на день більше.

Від МКС шаттл "Діскавері" відстикувався 17 квітня. На борту човника на Землю повернулися семеро членів екіпажу, в тому числі три жінки.

Читайте також:

Місячні кратери виявилися гігантськими батарейками

Шаттл Discovery повернеться на Землю з великим запізненням

Шаттл Discovery повертається на Землю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: