Щеплення від свинячого грипу вбиває нервову систему

Вчені заявляють про можливі випадки синдрому Гієна-Барре після початку вакцинації. Самі медики проходити щеплення не хочуть. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У ЗМІ розіслано конфіденційне послання британського Агентства охорони здоров'я невропатологам, в якому мовиться, що вакцинація від свинячого грипу може привести до небезпечного захворювання нервової системи.

Захворювання, синдром Гієна-Барре, веде до паралічу і дихальної недостатності і може обернутися летальним результатом.

У посланні, розісланому 600 невропатологам 29 липня, мовиться про результати застосування в Сполучених Штатах аналогічного щеплення в 1976 році. Тоді від вакцини, прищепленої 40 мільйонам американців, померли 25 людей.

Від самого свинячого грипу тоді загинула лише одна людина.

Всього було виявлено 500 випадків синдрому Гієна-Барре, і вакцинація була припинена через десять тижнів після виявлення її взаємозв'язку з цим захворюванням.

В даний час вакцина розробляється фармацевтичними компаніями і на першому етапі вакцинації, яка почнеться в жовтні, буде введено 13 млн людей.

Влада попросила Британське управління неврологічних спостережень, частину Британської асоціації невропатологів, поспостерігати можливі випадки синдрому Гієна-Барре після початку вакцинації. Як відзначив один з високопоставлених невропатологів, "я не став робити собі щеплення від свинячого грипу через небезпеку синдрому Гієна-Барре".

Вірус свинячого грипу в новій вакцині небагато відрізняється від штаму 1976 року, але можливість розповсюдження синдрому Гієна-Барре залишається приводом для занепокоєння.

Читайте також:

Четверо українських туристів захворіли на свинячий грип

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

Ізраїль планує провести вакцинацію всього населення від грипу A

Число жертв грипу А у світі наблизилося до тисячі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: