Шукали ядерну зброю — натрапили на китів: вчені знайшли нову популяцію тварин

Шукали ядерну зброю — натрапили на китів: вчені знайшли нову популяцію тварин

Фото: Pexels

Китів видав їхній спів.

Вчені з Університету Нового Південного Уельсу, що в Австралії, виявили раніше невідому популяцію синіх китів завдяки даним Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань.

Про це інформує університет, — пише "Інтерфакс".

Китів видав їхній спів, який був зафіксований гідрофонами організації, покликаної стежити, зокрема за можливими підводними випробуваннями ядерної зброї.

"Ми виявили цілу нову групу карликових синіх китів прямо посеред Індійського океану. Ми не знаємо, скільки китів в цій групі, але підозрюємо, що їх багато, по величезній кількості звуків, які ми чуємо", — заявив старший автор дослідження, професор Університету Нового Південного Уельсу Трейсі Роджерс.

Вчені виявили пісню кита, яка раніше була ідентифікована в записах. Вивчивши структуру пісні, частоту і темп, дослідники зрозуміли, що вона належить групі карликових синіх китів, але не належить до жодної з груп, раніше записаних в цьому районі. Якщо візуальні спостереження підтвердять наявність нової популяції, вона стане п'ятою популяцією карликових синіх китів, виявленої в Індійському океані.

Карликові сині кити — найменші представники сімейства синіх китів, вони можуть досягати 24 метрів у довжину. Пісні китів можна почути на відстані до 500 км.

Читайте також:

Необережні кити: в Австралії постраждали серфери під час зустрічі з морськими гігантами

Необережні кити: в Австралії постраждали серфери під час зустрічі з морськими гігантами

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація