Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шведський професор запропонував їсти людське м'ясо заради порятунку світу

На його думку, це допоможе вирішити продовольчу кризу.

Професор Стокгольмської школи економіки Магнус Содерлунд вважає корисним раціон з людської плоті. Про це він заявив під час виступу на науковому симпозіумі Gastro у шведській столиці, повідомляє видання New York Post.

На його думку, вживання в їжу м'яса людини, отриманого з трупів, могло б допомогти врятувати людство, якби світова спільнота звернулася до цієї ідеї.

Аргумент Содерлунд про канібалізм був головним і центральним під час дискусії "Чи можете ви уявити собі, як їсти людську плоть?" "Консервативні" табу проти канібалізму, за його словами, з часом можуть змінитися, якщо люди спробують цю нову страву.

На симпозіумі обговорювалося питання, чи є канібалізм вирішенням проблеми продовольчої стійкості в майбутньому. Після виступу, у Содерлунда запитали, чи готовий він особисто пробувати людську плоть, на що він відповів, що відкритий для цієї ідеї.

"почуваюсь дещо нерішуче, але не надто консервативно ... Я повинен сказати ... Я був би готовий хоча б спробувати це", - сказав він.

Нагадаємо, 11 січня повідомлялося, що 30-річний лісоруб Рауль Ескуін з невеликого села в іспанській провінції Теруель придумав рецепт ковбаси з крові людини.

Відео Професор Бірмінгемського університету довів шкідливість вейпів

До цього часу жодних офіційних дослідів про шкоду парових цигарок на організм людини не було. Але нещодавно професор Бірмінгемського університету - Девід Тіккет - запевнив усіх, що це шкідливо. Виявляється, конденсат пари руйнує важливі імунні клітини в легенях. І таким чином ризик запалення стає дуже високим. 

Професор Бірмінгемського університету довів шкідливість вейпів

Залиште свій коментар

Вибір редакції