Швейцарець здійснив кругосвітню подорож на "сонячному" авто (відео)

Луї Палмер сконструював власний автомобіль на «сонячній тязі» і вперше в історії, здійснив на ньому кругосвітню подорож.

Головною метою грандіозного задуму Луї був доказ того, що в тривалій поїздці можна обійтися без палива, яке забруднює довкілля – саме за рахунок використання сонячної енергії.

На розробку автомобіля Палмер витратив більше сімнадцяти місяців, йому допомагало і швейцарське наукове співтовариство. Їм вдалося сконструювати двомісний транспортний засіб, здатний розганятися до 90 км на годину і проїхати до 300 кілометрів від однієї повної зарядки акумуляторів. Конструкція також передбачає використання лише трьох коліс, замість чотирьох, але дотримані всі стандарти, що висуваються до транспортних засобів. Відтак, автомобіль Палмера може розглядатися як повноцінний учасник дорожнього руху.

На цьому автомобілі Палмер й здолав більше п'ятдесяти тисяч кілометрів, побувавши в тридцяти восьми країнах Еропи, Азії, Австралії і Північної Америки, причому подорож зайняла сімнадцять місяців. Кінцевою точкою маршруту стала конференція ООН з проблем зміни клімату, яка почалася 4 грудня в польському місті Познані.


ВідеоКругосвітня подорож на "сонячному" авто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: