Швеція лідирує в галузі розвитку Інтернет-технологій

За останніх 5 років майже всі країни світу підвищили рівень впровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

Країни Північної Европи добилися найсерйозніших успіхів в області розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Про це свідчать дані дослідження Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ).

В лідери у сфері комп’ютерних технологій вийшла Швеція. За нею слідують Республіка Корея, Данія, Нідерланди, Ісландія, Норвегія, Люксембург, Швейцарія, Фінляндія і Великобританія.

МСЕ опублікував новий індекс розвитку ІКТ в 154 країнах в період з 2002 по 2007 рік. Він включає 11 показників, які стосуються доступу до ІКТ та їх практичного використання. Наприклад, при визначенні рівня країни враховувалося число людей, що мають вдома комп'ютер, кількість користувачів Інтернету, рівень знань про нові технології.

У новій доповіді МСЕ наголошується, що наприкінці 2008 року 23 з кожних 100 жителів Землі користувалися Інтернетом. Експерти звертають увагу на те, що за останніх 5 років майже всі країни підвищили рівень впровадження ІКТ. Найдинамічнішими з точки зору розвитку ІКТ за останніх 5 років були країни Східної Европи. До держав, що лідирували в цьому процесі, відносяться країни Балтії та Румунія.

У 2008 році ціни на послуги ІКТ складали в середньому 15% від ВВП на душу населення. Але жителі країн з високим рівнем доходу в порівнянні з жителями бідних держав платять за послуги ІКТ менше. Частково це пояснюється дуже високими тарифами на послуги фіксованого широкосмугового інтернету в деяких країнах, що розвиваються. Найнижча вартість послуг ІКТ в Сінгапурі та США.

Читайте також:

Соціальні мережі шкідливі для здоров'я

Науковці розробляють квантовий Інтернет

Wikipedia зібрала 6 млн. дол.

До 2020 року не буде клавіатур і роботи в офісі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: