"Швидко ми прилетіли": опубліковано відео перемовин космонавтів під час аварії ракети "Союз"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони успішно катапультувались на Землю.

ЗМІ опублікували перемовини космонавтів ракети "Союз", у якої під час польоту сталася аварія двигунів, через що обидвом членам екіпажу довелось робити екстрене приземлення.

На відеозаписі чутно розмови космонавта-росіянина Олексія Овчініна із космічним центром на Землі.

"Аварія носія. 2 хвилини 45 секунд, аварія носія. Швидко ми прилетіли", - розповідав Овчінін.

Він також далі продовжив, що за відчуттями вони вже перебувають у невагомості, однак попри перевантаження, космонавт заявляв про нормальне самопочуття екіпажу.

Нагадаємо, 11 жовтня у Казахстані після запуску ракети "Союз" з космодрому Байконур сталася "аварія носія". На борт МКС мали вирушити американський астронавт Тайлер Хейг та російський космонавт Олексій Овчінін. Все було готово до зльоту і ракета відірвалася від землі, однак сталася аварійна ситуація – другий ступінь ракети втратив орієнтацію і вимкнулися двигуни. Екіпаж в аварійній капсулі відділився від корабля і приземлився. Обидва космонавти вижили і не потребували медичної допомоги.

За даними джерел російського "Інтерфаксу", причиною аварії під час запуску ракети "Союз" з космодрому Байконур могло стати погане кріплення бічних блоків другого ступеня ракети-носія.

"Роскосмос" опублікував відео моменту аварії. На кадрах видно, як ракета-носій набирає висоту і залишає після себе білий слід у небі, проте у якийсь момент відбувається вибух.  

Відео З Байконуру невдало стартувала російська ракета із двома астронавтами

Відразу після зльоту помітили проблеми із двигуном. На щастя, екіпаж вижив та аварійно приземлився в Казахстані. На пошуки астронавтів вже вирушили пошуково-рятувальні загони.

З Байконуру невдало стартувала російська ракета із двома астронавтами

Залиште свій коментар

Вибір редакції