Skype інтегрувався з Facebook

В Skype 5.0 була додана інтеграція з популярною соціальною мережею Facebook. У телефонну книгу користувачів Skype будуть імпортуватися повідомлення новинної стрічки Facebook.

Сервіс Skype оголосив про вихід нової версії клієнта IP-телефонії і відеодзвінків для Windows. В Skype 5.0 була додана інтеграція з популярною соціальною мережею Facebook, повідомляється в офіційному прес-релізі. Тепер у телефонну книгу користувачів Skype будуть імпортуватися повідомлення новинної стрічки Facebook.

Також користувачі зможуть оновлювати статус, коментувати і відзначати події в соціальній мережі безпосередньо з клієнта Skype, не заходячи на сторінки Facebook. Крім того, Skype дозволить здійснювати дзвінки і відправляти СМС користувачам Facebook, що вказали номери телефонів або номери Skype у своїй контактної інформації.

Користувачі, які встановлять оновлену версію Skype, отримають можливість взяти участь в бета-тестуванні сервісу групових відеодзвінків. Нагадаємо, що на початку вересня Skype почав відкрите тестування цього сервісу. Тепер брати участь у групових відеодзвінках можуть одночасно до 10 осіб. Для цього у всіх учасників повинна стояти остання версія Skype.

Читайте також:

Аукціон eBay продав Skype за два мільярди доларів

СБУ прослуховує всі розмови по мобільних

В Україні прослуховують "всі і всіх"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: