Skype запустив відеозв'язок для iPhone

Оновлена версія Skype крім iPhone буде працювати на плеєрах iPod touch і планшетах iPad і не тільки за допомогою Wi-Fi, але і в мережах мобільного зв'язку третього покоління.

Сервіс IP-телефонії Skype запустив відеозв'язок для смартфонів Apple iPhone.

Оновлена версія Skype крім iPhone буде працювати на плеєрах iPod touch і планшетах iPad. При використанні відеодзвінків з iPad користувачі не зможуть передавати власне зображення, проте зможуть побачити співрозмовника.

Раніше на iPhone можна було користуватися тільки відеозв'язком Apple FaceTime, який працював тільки між пристроями Apple, оснащеними вбудованою веб-камерою. При цьому відеодзвінки можна було здійснювати тільки за допомогою бездротової мережі Wi-Fi.

Нова версія Skype буде працювати не тільки по Wi-Fi, але і в мережах мобільного зв'язку третього покоління. Обмінюватися відеовикликами між собою зможуть власники портативних пристроїв Apple, а також користувачі комп'ютерних клієнтів Skype.

Skype є одним із найпопулярніших сервісів для здійснення дзвінків за допомогою комп'ютера. Його щомісячна аудиторія перевищує 125 мільйонів людей.

Читайте також:

У Росії розробили свій аналог iPhone4

iPhone "навчили" захищати власника від раку шкіри

Грузинський дизайнер створив концепт iPhone 6

Топ-10 найбільших ІТ-провалів 2010 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: