Смартфонам, що піддалися злому, відмовили у доступі до кіносервісу Google

Користувачам, які здійснили на своєму смартфоні процедуру "рутінга" (rooting, отримання прав адміністратора), відмовлено в доступі до кіносервісу з міркувань захисту авторських прав.

Власники Android-смартфонів, які вчинили злом своїх приладів, не зможуть скористатися кінопрокатним сервісом Google. При спробі підключитися до сервісу вони отримають повідомлення про помилку.

У розділі "Довідка" на сайті магазину додатків Android Market уточнюється, що користувачам, які здійснили на своєму смартфоні процедуру "рутінга" (rooting, отримання прав адміністратора), відмовлено в доступі до кіносервісу з міркувань захисту авторських прав.

У той же час інші кінопрокатні сервіси - наприклад, Netflix, - успішно працюють на апаратах, що піддалися злому.

Кіносервіс Google інтегрований в інтернет-магазин додатків Android Market і поки доступний тільки на території США. Фільми з каталогу сервісу користувачі можуть подивитися на своєму смартфоні або планшеті в потоковому режимі за ціною від 1,99 долара за кожен.

Поки кіносервіс працює тільки на планшетах з операційною системою Android 3.1. У майбутньому обіцяна підтримка смартфонів на базі Android 2.2.

Права адміністратора (root-доступ) дозволяють користувачеві виконувати на смартфоні операції, не доступні в звичайному режимі. Багато виробників смартфонів і планшетів попереджають покупців, що після отримання root-доступу гарантійне обслуговування апарату здійснюватися не буде.

Читайте також:

Канадські вчені розробили гнучкий iPhone (відео)

Fring запустив безкоштовний сервіс групових відеодзвінків для iOS і Android

Apple спростувало інформацію про стеження за користувачами: смартфони самі зберігають ці дані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: