Соціальна мережа "ВКонтакті" розробила додаток для iPhone

Додаток для комфортного прегляду сайту "ВКонтакті" за допомогою iPhone вже доступний для скачування в магазині iTunes. На черзі розробка клієнтів для інших популярних мобільних ОС - Android і Symbian.

"ВКонтакті" для iPhone
vkontakte.ru/emarkov
Так виглядає розділ "Новини"
Найбільша російська соціальна мережа "Вконтакті" випустила офіційний додаток для смартфонів Apple iPhone і інших пристроїв на платформі iOS.

Додаток вже доступний для скачування в магазині iTunes. При цьому наголошується, що доступні версії додатка російською та англійською мовами. Сторінка з описом програми з'явилася на сайті соцмережі.

Як повідомляється у присвяченому додатку розділі iTunes, він забезпечує доступ до основних функцій "ВКонтакті". Зокрема, учасники соцмережі зможуть читати новини і коментарі, а також одержувати і відправляти особисті повідомлення. Такожна сторінку "ВКонтакті" користувачі зможуть викладати фотографії, зроблені за допомогою вбудованої камери iPhone, iPad або плеєра iPod touch.

Розробники обіцяють, що власникам смартфонів будуть приходити push-повідомлення про надходження нових повідомлень у мережі. Поки ця функція не працює, але стане доступною найближчим часом.

На даний момент "ВКонтакті" розробляє програми і для інших популярних мобільних ОС - Android і Symbian. Проте дата їх презентації поки не називається.

Раніше "ВКонтакті" вже випускала офіційний клієнт для iPhone, проте згодом він був видалений з офіційного магазину. При цьому в iTunes доступні декілька неофіційних програм для роботи з соцмережею, випущених сторонніми розробниками.

Читайте також:

Сайт "Вконтакте" визнали порнографією

Користувачам "ВКонтакті" дозволили поглянути на себе з боку

Нова версія платформи Apple iOS вийшла раніше терміну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: