Sony представила супершвидку 3D-камеру

На відміну від існуючих аналогів, в новинці використовується всього один об'єктив.

Японська компанія Sony анонсувала 3D-відеокамеру, яка знімає 240 кадрів на секунду. Система з одною лінзою дозволяє уникнути спотворень, завдяки чому новинку можна використовувати для зйомки спортивних подій в тривимірному форматі.

На відміну від існуючих аналогів, в новинці використовується всього один об'єктив, а світло потрапляє на два CMOS-сенсора через систему дзеркал. Це значно спрощує наведення на різкість і збільшення масштабу, що і дозволило добитися високої частоти кадрів.

Фахівці Sony стверджують, що людське око не може розрізнити окремі картинки, які змінюють один одного 240 разів на секунду. До того ж завдяки використанню однієї лінзи навіть без спеціальних поляризаційних окулярів зображення в тривимірних роликах не буде розмиватися і двоїтися - глядач побачить звичайне високоякісне 2D-відео.

Відповідно до дослідження Screen Digest, на яке посилається Sony, до кінця 2009 року кількість 3D-кінотеатрів у світі досягне семи тисяч. Прототип нової відеокамери буде продемонстрований на виставці CEATEC 2009, яка розпочнеться в Японії 6 жовтня.

Читайте також:

Працівники заводу Sony захопили в заручники керівництво компанії

Sony Ericsson оновлює логотип

Sony навчилася виробляти електрику з Coca-Cola
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: