Space X успішно запустив ракету з болгарським супутником зв'язку

Space X успішно запустив ракету з болгарським супутником зв'язку

Space X успішно запустив ракету з болгарським супутником зв'язку

Фото: NASA

Болгарський супутник вагою близько чотирьох тонн, перебуватиме на геостаціонарній орбіті. 

Space X успішно запустила в космос ракетоносій з болгарським супутником зв'язку на борту.

"Ракета Falcon 9 компанії SpaceX успішно запушена з космічного центру Кеннеді в п'ятницю, 23 червня 2017 року із супутником зв'язку BulgariaSat-1", - повідомляє із посиланням на компанію Укрінформ.

Багаторазовий перший ступінь ракети повернувся на посадковий майданчик, обладнаний на узбережжі Флориди.

Болгарський супутник вагою близько чотирьох тонн, перебуватиме на геостаціонарній орбіті. Він призначений для передачі телевізійного сигналу та забезпечення мобільного інтернет-зв'язку із зоною покриття в Південно-Східній Європі.

Для нинішнього запуску компанія SpaceX повторно використала першу ступінь Falcon 9, яка вже успішно використовувалася під час старту півроку тому.

У березні 2017-го року SpaceX вперше запустила перший ступінь ракети-носія Falcon 9, який вже використовувалася раніше, а потім знову посадила її. Пізніше стало відомо, що компанії також вдалося посадити головний обтічник.

Крім того, на літо 2017 року запланований перший випробувальний запуск ракети-носія важкого класу Falcon Heavy, в рамках якого, можливо, SpaceX спробує посадити другий ступінь, але зараз невідомо, наскільки вигідна посадка другого ступеня для подальшого використання.

Повʼязані теми:

Наступна публікація