Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У них космонавти вирушать до Міжнародної космічної станції.

Компанія SpaceX Ілона Маска продемонструвала нові скафандри для астронавтів NASA.

Космонавти вдягнуть їх під час польотів на кораблі Crew Dragon до МКС. Нові скафандри сильно відрізняються від звичних – вони зовсім не громіздкі, а дуже лаконічні і навіть стильні.

Перший знімок Ілон Маск опублікував ще у серпні минулого року. Тоді він сказав, що "було дуже важко знайти баланс між естетикою та функціональністю". Аби спроектувати скафандр, Маск найняв відомого голівудського дизайнера Хосе Фернандеса, який створював костюми для Диво-жінки, Бетмена та Людини-павука.

Нагадаємо, засновник SpaceX Ілон Маск також показав остаточний дизайн пілотованого корабля Crew Dragon, призначеного для доставки екіпажів на Міжнародну космічну станцію. Вeсь ринок доставки екіпажів зараз займає Росія. Також космічне агентство NASA вже озвучило імена астронавтів для місій SpaceX.

ВідеоNASA запустило перший зонд, який впритул наблизиться до Сонця

Перший дотик до Сонця. Американське космічне агентство NASA відправило перший зонд, який упритул наблизиться до світила. "Паркер" - так назвали космічний апарат розміром із невелике авто. Запустили його сьогодні за допомогою ракети з мису Канаверал. "Паркер" підлетить до зірки на відстань мільйонів кілометрів. Це рекорд, адже підійти ближче до розпеченої кулі досі не міг жоден апарат.

NASA запустило перший зонд, який впритул наблизиться до Сонця

Вибір редакції