SpaceX оприлюднила відео з випробувань нового космічного корабля Crew Dragon

Дата публікації
Перегляди
6192
Поділитись:
WhatsApp
Viber
SpaceX оприлюднила відео з випробувань нового космічного корабля Crew Dragon

Двигун, який тестували, відповідальний за вибух капсули Crew Dragon

Компанія SpaceX опублікувала в Мережі відео випробувань системи порятунку нового космічного корабля Crew Dragon.

Про це пише Naked Science.

Ідея системи полягає в тому, що якщо щось піде не так з ракетою, що несе Crew Dragon, апарат може задіяти свої власні двигуни, щоб уникнути небезпеки, повернувшись на Землю за допомогою парашутів.

"Наша команда завершила понад 700 випробувань двигунів SuperDraco для космічного корабля", - розповідають в компанії.

Апарат має вісім двигунів SuperDraco, що дозволяють йому досягати швидкості 700 кілометрів на годину. Парашути забезпечують максимально безпечне приземлення корабля з екіпажем на Землю після того, як спрацює система.

Тести SuperDraco далеко не завжди йшли за планом. Цей двигун відповідальний за вибух капсули Crew Dragon під час випробування у квітні поточного року, з чим пов'язують перенесення термінів першого запуску космічного корабля Crew Dragon з екіпажем на борту.

Минулого тижня SpaceX провела необхідні випробування першого ступеня своєї ракети-носія Falcon 9, яка буде відповідальна за запуск двох астронавтів NASA на орбіту в рамках першого в історії випробувального польоту екіпажу Crew Dragon.

Як відомо, компанія SpaceX Ілона Маска 2 березня о 9:49 (за київським часом) вперше в історії запустила приватний пілотований корабель Crew Dragon до Міжнародної космічної станції.

Crew Dragon - один з двох пілотованих кораблів, створених в рамках програми NASA зі стимулювання розробки космічних кораблів приватними компаніями Commercial Crew Program. Він має доставити вантаж на МКС та повернутися на землю 8 березня.

Місія DM-1 - перший випробувальний політ корабля. На його борту корабля замість астронавтів помістили нашпигованого датчиками манекена Ріплі ( названий на честь героїні фільму "Чужий" Елен Ріплі). Випробування закінчилися вдало і корабель повернувся на Землю.

SpaceX здійснила успішний запуск ракети до Міжнародної космічної станції

SpaceX здійснила успішний запуск ракети до Міжнародної космічної станції

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6192
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація