SpaceX перенесла запуск нової партії супутників для глобального інтернету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Запуск перенесли через несприятливі погодні умови.

Американська компанія SpaceX перенесла запланований на 24 січня запуск на орбіту ракети-носія Falcon.

Інформацію про оприлюднено на офіційній сторінці компанії у Twitter.

Запуск перенесли через несприятливі погодні умови для посадки першої багаторазової ступені Falcon 9 на плавучій платформі в Атлантиці. "Зараз датою запуску супутників Starlink намічений понеділок, 27 січня", - йдеться в повідомленні.

Ракета-носій мала вийти на орбіту із 60 супутниками глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink. Це мав бути четвертий запуск. 

Як повідомлялося, компанія Ілона Маска SpaceX успішно провела випробування системи порятунку Dragon Crew. Тест показав, що SpaceX може безпечно перервати місію, якщо після зльоту щось піде не так. Маск назвав тест "ідеальним" і привітав всіх, хто трудився над проєктом.

Відео SpaceX успішно протестувала космічний корабель, який руйнує монополію Росії

Востаннє у США це робили аж в 2011 році, відтоді програма "Space shuttle" закрилася і американці користувалися послугами російських ракет. Нинішні тестування присвятили безпеці людей під час екстрених ситуацій. Для цього навіть зімітували вибух на судні. Після аварії ракетоносія капсула з людськими манекенами відділилися і на парашутах спустилася на рятувальне судно в Атлантичному океані.  

SpaceX успішно протестувала космічний корабель, який руйнує монополію Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції