SpaceX проведе перший після грандіозного вибуху запуск Falcon 9

Запуск відбудеться на базі ВПС США Ванденберг.

Компанія SpaceX 8 січня 2017 року відновить запуск ракети Falcon 9, який раніше був припинений через аварію.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії. Запуск відбудеться на базі ВПС США Ванденберг, що розташована в Каліфорнії.

Крім того, SpaceX встановила причину вибуху ракети Falcon 9, який стався 1 вересня 2016 року під час випробувань двигунів і спричинив втрату супутника зв'язку Amos-6.

Вчені дійшли висновку, що один з трьох композитних резервуарів високого тиску (COPV), що розташований у другий ступені ракети (всередині бака з рідким киснем), вийшов з ладу.

За даними розслідування, до вибуху призвело накопичення кисню на зовнішній поверхні COPV, в результаті чого резервуар загорівся.

Компанія пояснила, що Falcon 9 використовує COPV для зберігання холодного гелію, який необхідний для підтримання тиску в ракеті.

Дослідники також встановили, що гелій, завантажений в резервуар, був настільки холодний, що сприяв створенню твердого кисню, що, на думку SpaceX, і призвело до загоряння.

Ракета Falcon 9 вибухнула на пусковому майданчику на мисі Канаверал у Флориді. Вона мала стартувати 3 вересня 2016 року з ізраїльським супутником зв'язку Amos-6, який призначався для поліпшення доступу до інтернету в Африці.

ВідеоПід час тестування на мисі Канаверал вибухнула ракета Falcon 9

Залиште свій коментар

Наступна публікація