SpaceX проведе перший після грандіозного вибуху запуск Falcon 9

Запуск відбудеться на базі ВПС США Ванденберг.

Компанія SpaceX 8 січня 2017 року відновить запуск ракети Falcon 9, який раніше був припинений через аварію.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії. Запуск відбудеться на базі ВПС США Ванденберг, що розташована в Каліфорнії.

Крім того, SpaceX встановила причину вибуху ракети Falcon 9, який стався 1 вересня 2016 року під час випробувань двигунів і спричинив втрату супутника зв'язку Amos-6.

Вчені дійшли висновку, що один з трьох композитних резервуарів високого тиску (COPV), що розташований у другий ступені ракети (всередині бака з рідким киснем), вийшов з ладу.

За даними розслідування, до вибуху призвело накопичення кисню на зовнішній поверхні COPV, в результаті чого резервуар загорівся.

Компанія пояснила, що Falcon 9 використовує COPV для зберігання холодного гелію, який необхідний для підтримання тиску в ракеті.

Дослідники також встановили, що гелій, завантажений в резервуар, був настільки холодний, що сприяв створенню твердого кисню, що, на думку SpaceX, і призвело до загоряння.

Ракета Falcon 9 вибухнула на пусковому майданчику на мисі Канаверал у Флориді. Вона мала стартувати 3 вересня 2016 року з ізраїльським супутником зв'язку Amos-6, який призначався для поліпшення доступу до інтернету в Африці.

Під час тестування на мисі Канаверал вибухнула ракета Falcon 9

Ракета вибухнула, коли її резервуар заповнювали паливом. Про це повідомив Ілон Маск – голова компанії SpaceX, що виготовляла безпілотну ракету. Раніше виробник заявляв про несправність на стартовому майданчику. Ніхто, окрім самого Falcon 9, не постраждав.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: