SpaceX загубила частину ракети Falcon Heavy в океані під час шторму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Судно, яке перевозило ступені, потрапило у шторм.

Перший ступінь ракети Falcon Heavy, запущеної 11 квітня з космодрому на мисі Канаверал, потонув в океані під час транспортування.

Про це повідомили у компанії SpaceX.

Запуск Falcon Heavy у квітні став першим комерційним запуском важкої ракети-носія. Три двигуни ракети після зльоту повернулися на Землю. Судно, яке перевозило один із ступенів, потрапило у шторм і вантаж впав у воду.

У компанії запевнили, що втрата ступеня не вплине на графіку запусків.

Нагадаємо, що 12 квітня компанія SpaceX здійснила черговий успішний запуск з мису Канаверал, що у штаті Флорида. Тоді відправили на космічну орбіту найпотужнішу у світі ракету Falcon Heavy і вперше використали аж 3 прискорювачі. На борту судна - супутник, який відправили на приватне замовлення арабської компанії.

Після запуску 2 ступені ракети повернулись на землю - приземлились у штаті Флорида. А третій - на спеціальну платформу в океані.

ВідеоКомпанія SpaceX успішно запустила у космос ракету Falcon Heavy

Після запуску 2 ступені ракети повернулись на Землю - приземлились у штаті Флорида. А третя  - на спеціальну платформу в океані. Ракета SpaceX Falcon Heavy може брати до 60 тонн корисного вантажу і доправляти його у космос.  

Компанія SpaceX успішно запустила у космос ракету Falcon Heavy

Залиште свій коментар

Вибір редакції