SpaceX запустила ракету Falcon Heavy з прахом 152 осіб. Її ступінь схибив та вибухнув

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Основне завдання місії вже почалося.

Надважка ракета-носій Falcon Heavy стартувала з мису Канаверал (штат Флорида), але центральний прискорювач важкої ракети Falcon Heavy не змогли м'яко посадити на платформу в Атлантичному океані. Про це повідомляє компанія SpaceX.

Зазначається, що внаслідок цього маршовий ступінь впав у воду за декілька десятків метрів від майданчика та вибухнула. 

За словами голови компанії SpaceX Ілона Маска, через складність місії було важко посадити центральний прискорювач на платформу в океані. Як відомо, запуск відбувся о 2:30 ночі 25 червня за місцевим часом (9:30 за Києвом).

У компанії зазначили, що цей інцидент ніяк не вплине на виконання основного завдання в цій місії: виведення супутників на заплановані орбіти. Воно вже почалося і проходить у штатному режимі.

Варто уточнити, що на борту Falcon Heavy серед іншого знаходиться прах 152 осіб в металевих капсулах, які випустять у відкритий космос. Вони будуть обертатися навколо Землі протягом 25 років, перш ніж перетворяться в штучні метеори.

Нагадаємо, 24 травня повідомлялося, що компанія SpaceX з третього разу запустила ракету Falcon 9 із 60 супутниками Starlink, призначеними для роздавання Інтернету на Землю.

ВідеоЗ космодрому в Каліфорнії стартувала ракета Falcon 9

Ракета-носій доставить на орбіту три супутники зондування Землі. Загальна вартість проекту близько мільярда доларів. Це найдорожчий вантаж, який SpaceX будь-коли запускав на одному апараті.  

З космодрому в Каліфорнії стартувала ракета Falcon 9

Залиште свій коментар

Вибір редакції