Спамери вирішили заробити на смерті Майкла Джексона

Багато користувачів отримали листи, автори яких пропонують дізнатися важливі подробиці, щодо смерті Майкла Джексона.

Зловмисники скористалися смертю Майкла Джексона для поширення спаму та шкідливих програм, повідомляє PC World. Перший спам, пов'язаний з цією темою, з'явився через кілька хвилин після смерті співака.

Багато користувачів отримали листи, автори яких пропонують дізнатися важливі подробиці, щодо смерті Майкла Джексона. Для цього потрібно лише відповісти на лист.

Аналітики вважають, що ці листи не загрожують безпеці комп'ютерів користувачів, так як в них немає ніяких посилань або вкладень. Швидше за все, вони використовуються спамерами для перевірки баз даних.

У спам-повідомлення іншого типу містяться посилання на нібито ексклюзивні відеоролики або фотографії з Майклом Джексоном. Якщо пройти по них, то на комп'ютер потрапить шкідливе програмне забезпечення.

Крім того, незабаром після смерті співака з'явилося багато тематичних сайтів. При заході користувачів на такі ресурси у фоновому режимі запускається спеціальний код, який може нанести шкоду комп'ютеру.

Майкл Джексон помер 25 червня в медцентрі Каліфорнійського університету у віці 50 років. Офіційна причина смерті співака буде названа через кілька тижнів. Розтин тіла Джексона, проведений 26 червня, показав, що він помер від природних причин.

Читайте також:

Новий вірус краде гроші у користувачів "ВКонтакті"

Спеціалісти попереджають про масштабну розсилку спама з вірусом

У комп'ютери ФБР проник невідомий вірус

Інтернету залишилося жити три роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: