Співробітники Facebook мали доступ до паролів сотень мільйонів користувачів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Паролі зберігалися у відкритому вигляді.

Соціальна мережа Facebook у четвер, 21 березня, визнала, що зберігала відкриті файли з паролями своїх користувачів, які були доступні співробітникам компанії.

Йдеться про паролі сотень мільйонів користувачів Facebook Lite - версії соцмережі, яка використовується у регіонах з поганим інтернет-покриттям, а також десятків мільйонів Facebook та десятків тисяч користувачів Instagram, повідомила компанія.

"Це привернуло нашу увагу тому, що наші системи для вводу паролів призначені для їхнього маскування з використанням методів, які роблять їх нечитабельними", - йдеться у повідомленні компанії для користувачів.

У компанії додали, що ніхто ззовні не отримав доступ до паролів та не було виявлено ніяких доказів зловживання приватними даними користувачів. Відкриті паролі були виявлені під час звичайної перевірки безпеки у січні. В компанії повідомили, що ця проблема була виправлена і соцмережа повідомить користувачів, чиї паролі були скомпрометовані.

Facebook також має виправити проблеми зберігання інших категорій інформації.

"Для нас немає нічого більш важливого, ніж захист інформації людей і ми будемо продовжувати вдосконалення в рамках наших постійних зусиль в галузі безпеки у Facebook", - повідомила компанія.

Про проблему відкритого зберігання паролів користувачів Facebook стало відомо напередодні, коли сайт KrebsOnSecurity.com повідомив, що доступ до паролів мали тисячі співробітників Facebook.

ВідеоFacebook змінить систему захисту особистої інформації та переписок користувачів

Тепер інформація про користувачів та їхні переписки буде ретельно зашифрована навіть від співробітників Facebook. А от в країнах, де не дотримуються верховенства права, компанія відмовиться від створення спеціальних центрів для зберігання даних.

Facebook змінить систему захисту особистої інформації та переписок користувачів

 

Вибір редакції