Співробітники Microsoft розсекретили пошуковик Bing 2.0

Microsoft офіційно підтвердила наявність у новій версії пошуковика ряду нових привабливих функцій.

Microsoft показала Bing 2.0 на щорічних зборах своїх співробітників. Захід, на якому були присутні близько двадцяти тисяч осіб, проходив 10 вересня на бейсбольному стадіоні в Сіетлі. Вже через кілька годин Twitter наповнили захоплені відгуки. Про це пише ZDNet.

Нова версія пошуковика дуже сподобалася співробітникам Microsoft. У своїх блогах на Twitter вони пишуть про нові функції, які з'являться в Bing. Зокрема, технологія потокового мовлення Silverlight 3.0 дозволила доповнити карти Bing фотографіями у прив'язці до місця розташування об'єкта, що цікавить.

Якщо вірити повідомленням в Twitter, реліз Bing 2.0 відбудеться якщо не в найближчий понеділок 14 вересня, то вже до кінця місяця точно. Microsoft офіційно підтвердила наявність у новій версії пошуковика ряду нових привабливих функцій. Але прес-служба корпорації заявила, що оновлений Bing вийде на ринок "протягом декількох найближчих місяців".

На щорічних зборах Microsoft показала своїм працівникам нові тонкі ноутбуки Dell і Sony з Windows 7, а також перший рекламний ролик нової операційної системи. Демонструвалася технологія Project Natal, що дозволяє грати на консолі Xbox 360 без застосування контролера.

Кумедний епізод був пов'язаний з iPhone. Один з присутніх спробував сфотографувати генерального директора Microsoft Стіва Балмера (Steve Ballmer) на смартфон Apple. Балмер помітив це, вихопив iPhone з рук невдалого працівника компанії і зробив вигляд, ніби намагається розтоптати апарат.

Читайте також:

Microsoft запускає власну пошукову систему

Google запустив новий пошуковик

Yahoo! та Microsoft об'єдналися проти Google

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: