Споживачам не рекомендували купувати iPhone4

Союз споживачів США протестував новий смартфон від Apple і офіційно заявив, що гаджет має серйозні проблеми з прийомом сигналу.

Впливовий американський журнал Consumer Reports, який випускає Союз споживачів США, не рекомендував купувати iPhone4 через нестабільність роботи антени в новому пристрої.

Експерти протестували новий гаджет від Apple і офіційно заявили, що смартфони дійсно мають проблеми з прийомом сигналу.

Новітній смартфон втрачає сигнал, якщо його взяти в руки. Це трапляється через закриття пальцем антени на бічній стороні телефону.

Фахівці провели низку лабораторних тестів, у яких заміряли продуктивність антени інноваційної конструкції в різних умовах.

Вердикт американських експертів виявився сумним: у iPhone4 дійсно спостерігаються проблеми з прийомом сигналу. Численні випробування показали, що пристрій, який лежить в долоні, не може забезпечити якість прийому, достатню для здійснення дзвінків без розривів з'єднання.

Кожен із трьох примірників, куплений фахівцями CR в різних точках продажів Apple, мав подібну особливість.

Нагадаємо, "яблучна" корпорація пояснила проблеми з новими iPhone поєднанням двох "простих і дивовижних" чинників: по-перше, розриви зв'язку спостерігалися тільки там, де була незадовільною якість зв'язку стільникового оператора AT&T, а по-друге, через помилку в прошивці смартфон невірно відображав сигнал, показуючи більше поділок, ніж мало бути насправді.

Представники Apple пообіцяли найближчим часом випустити оновлення програмного забезпечення, яке усуває цей недолік.

Втім, працівникам Consumer Reports так і не вдалося довести істинність цих тверджень. Тести показали, що проблеми з антеною спостерігалися тільки у iPhone4, у той час як інші апарати, призначені для роботи в мережах AT&T, зокрема iPhone 3GS і Palm Pre, демонстрували гарну якість сигналу.

Однак, за словами авторів CR, у фанатів гаджетів від Apple все-таки є вихід: їм необхідно заклеїти нижній кут свого смартфона, наприклад, скотчем. Звичайно, зовнішній вигляд пристрою, виявиться зіпсованим, зате апарат буде працювати без будь-яких проблем зі зв'язком.

Експерти CR заявили, що не стали б рекомендувати купувати iPhone4, оскільки за інших рівних умов новинка від Apple істотно програє своїм конкурентам на ринку за головним критерієм - якістю зв'язку.

Читайте також:

В Україні з'явилися перші "нелегальні" iPhone4

Стів Джобс порадив шульгам не тримати iPhone4 лівою рукою

Прем'єра iPhone: у п'яти країнах світу вишикувалися багатогодинні черги

iPhone OS 4.0 встигли зламати до офіційного випуску

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: