Споживання трьох і більше яєць на тиждень підвищує ризик серцевих захворювань і ранньої смерті - вчені

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дослідники з'ясували, що одне велике яйце містить близько 186 міліграм холестерину.

Люди, які їдять три або чотири яйця на тиждень або 300 міліграмів холестерину в день, мають більш високий ризик як серцевих захворювань, так і ранньої смерті порівняно з тими, хто їсть менше яєць.

"Яйця, особливо жовток, є основним джерелом дієтичного холестерину", - написав Віктор Чжун, головний автор дослідження і докторант факультету профілактичної медицини в Школі медицини Північно-західного університету Фейнберга в Чикаго.

У дослідженні, опублікованому у медичному журналі JAMA, він і його колеги відзначили, що одне велике яйце містить близько 186 міліграм холестерину, передає CNN.

Науковці дослідили дані шести американських досліджень, які включають понад 29 тисяч людей і які здійснювалися протягом 17 років. Загалом ці дослідження описують 5400 серцево-судинних випадків, у тому числі 1 302 смертельні та несмертельні інсульти, 1897 випадків смертельної та нефатальної серцевої недостатності та 113 інших смертей від серцевих захворювань. Ще 6,132 учасників померли від інших причин.

Споживання додаткових 300 міліграмів холестерину на день було пов'язано з високим ризиком серцевих захворювань на 3,2% і ризиком ранньої смерті на 4,4%, показав аналіз цих даних. І кожна додаткова половина споживаного яйця на день була пов'язана з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань на 1,1% і ризиком ранньої смерті від будь-якої причини на 1,9%.

Потенційною причиною суперечливих результатів щодо користі яєць у минулому було те, що інші дослідження не враховували, що споживання цього продукту може бути пов'язане з іншими нездоровими формами поведінки, такими як низька фізична активність, куріння та нездорова дієта. Крім того, харчові продукти, що містять холестерин, зазвичай багаті насиченим жиром і білком тварин.

"На відміну від цього, нинішнє дослідження включало всебічну оцінку цих факторів", - написали Чжун і його співавтори.

Раніше в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомляла, що підвищений холестерин — це досить тривожний сигнал. Високий рівень холестерину підвищує ризики атеросклерозу, серцевого нападу, ішемічної хвороби серця та інсульту.

ВідеоНайцікавіші факти про яйця

Щороку в другу п’ятницю жовтня у світі відзначають неофіційне свято – День яйця! Його започаткували ще 1996 року у Відні. Ініціатором виступила Міжнародна яєчна комісія. А просто зараз пропонуємо вам найцікавіші факти про цей продукт.

Найцікавіші факти про яйця

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції