Стала відома частка спаму у поштовому трафіку за підсумками 2009 року

Найчастіше користувачам трапляються повідомлення з рекламою послуг у сфері освіти, туристичних поїздок, а також медикаментів.

В оприлюдненому компанією Symantec річному звіті про спам говориться, що середня частка сміттєвих повідомлень у світовому поштовому трафіку склала 87,4%. Гірше за все справи йшли в кінці травня, коли 95 з кожних 100 листів містили спамерські оголошення. Найменше небажаної кореспонденції було на початку року - всього 73,8%.

Symantec відзначає, що найбільше листів, що відправляються електронною поштою, мають розмір від 2 до 5 кб: частка таких повідомлень дорівнює приблизно 71%. Ще приблизно 20% послань у розмірі не перевищує 5-10 кб.

На початку та в середині року велика частина сміттєвих листів розсилалася з регіону ЕМЕА (Європа, Близький Схід і Африка), однак вже до листопада-грудня у лідери вибилися Азіатсько-тихоокеанський регіон і Японія. Основними темами, які використовували шахраї з метою залучення уваги одержувачів, у цьому році стали смерть поп-короля Майкла Джексона, свинячий грип і фінансова криза.

У 2009 році спостерігалося зростання кількості графічного спаму: за даними Symantec, на частку таких повідомлень припало близько 22% всього сміттєвого трафіку. Такі високі показники не спостерігалися з початку 2007-го. Крім того, все частіше піддаються атакам спамерів користувачі блог-сервісів та соціальних мереж.

Тим часом, за даними "Лабораторії Касперського", в Рунеті частка спаму в поштовому трафіку в листопаді-грудні становить у середньому 82,7%. Найчастіше користувачам трапляються повідомлення з рекламою послуг у сфері освіти, туристичних поїздок, а також медикаментів.

Читайте також:

"Хрещеного батька спаму" посадили на чотири роки

Facebook відсудила у "короля спаму" 711 млн доларів

Світова криза боляче вдарила по хакерах

Міжнародне угрупування спамерів оштрафували на 3,7 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: