Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли може відбутися перший пілотований політ SpaceX до МКС

Раніше обидва польоти вже відкладалися.

Національне управління США по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (НАСА) запланувало перший з 2011 року пілотований запуск космічного корабля на червень 2019 року, повідомляє НАСА.

Це буде перший пілотований політ ракети SpaceX до МКС. Також на серпень 2019 року заплановано пілотований політ до МКС космічного корабля виробництва компанії "Боїнг".

Раніше обидва польоти вже відкладалися, однак у цей раз у НАСА запевняють, що призначені дати ближче до реального графіку, зазначають американські ЗМІ.

Фотогалерея SpaceX впервые в истории запустила в космос ракету, которая уже летала, и посадила ее (6 фото)

"Тим не менш, зберігається деяка невизначеність щодо дат, і ми вважаємо, що ближче до термінів запуску вони можуть змінитися", - йдеться в повідомленні НАСА.

Обидві польотні місії будуть випробувальними. Екіпажі обох космічних кораблів проведуть по два тижні на борту МКС перед поверненням на Землю.

У 2011 році США закрили програму пілотованих польотів до МКС. З 2011 року американці літали на Міжнародну космічну станцію на російських "Союзах".

ВідеоКомпанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

Екзопланети - це нові світи, розташовані за межами нашої Сонячної системи. І прямо зараз десь у космосі той апарат полює на придатні для життя планети. Упродовж двох років пристрій скануватиме понад 200 тисяч зірок, поруч із якими можуть бути нові космічні систем. Дані про це він буде передавати раз на 13 днів. 

Компанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

Залиште свій коментар

Вибір редакції