Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли можна буде купити "розумну" колонку HomePod від Apple

Голосові помічники випускаються повільніше, аніж інші технічні новинки, адже їх потрібно адаптовувати до різних локальних даних та мов.

Смарт-динамік HomePod від Apple поступить у продаж вже 9 лютого.

Попередні замовлення відкриються в п'ятницю, 26 січня, передає Independent із посиланням на повідомлення компанії.

Вартість нового HomePod становитиме понад 440 доларів у США. Уже весною цього року він буде продаватися у Франції та Німеччині.

Зазначається, що голосові помічники випускаються повільніше, аніж інші технічні новинки, адже їх потрібно адаптовувати до різних локальних даних та мов.

Зокрема, HomePod повинен був потрапити на прилавки магазинів до кінця минулого року. Однак за кілька тижнів до цього терміну реліз відклали для покращення смарт-динаміка.

Своєю чергою, у Apple не розповіли про покращення і функції, окрім тих, які були оголошені у червні 2017 року.

Нагадаємо, у червні 2017 року Apple представила "розумну" колонку, тобто динамік з голосовим помічником. Продукт назвали HomePod. У HomePod не один динамік, а кілька. Крім того, там встановлений такий же процесор, як в iPhone 7. Колонка розуміє команду "Привіт, Siri", і може ставити ту музику, що ви попросите (якщо є підписка на Apple Music), а також показувати погоду, ставити будильник, встановлювати нагадування, розповідати новини і так далі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції