Стало відомо, коли SpaceX планує відновити запуски ракети-носія Falcon 9

В найближчі місяці пусків не передбачається.

Компанія SpaceX планує відновити запуски ракети-носія Falcon 9 не раніше листопада поточного року.

Про це повідомила головний операційний директор компанії Гвін Шотвелл, передає Bloomberg.

За її словами, у найближчі місяці пусків не передбачається.

"Ми ще раз поглянемо на ракету, зосередимося на наземних системах", — уточнила вона.

Як відзначає агентство, це перша офіційна заяву представників компанії після того, як 1 вересня на пусковий майданчику на мисі Канаверал вибухнула Falcon 9. Це сталося в ході подготовк Причиною вибуху названа несправність стартового майданчика. Згодом була опублікована відеозапис аварії.

Глава компанії SpaceX Ілон Маск розповів, що вибух стався під час заливки палива. Займання виникло в кисневому баку першого ступеня. Причини інциденту поки невідомі.

Ракета-носій Falcon повинна була вивести на орбіту супутник Амос-6, який серед інших функцій повинен поліпшити доступ до інтернету в країнах Африки, Європи та Середньої Азії. Крім того, на цьому супутнику соціальна мережа Facebook і супутниковий оператор Eutelsat орендували транспондери Ka-діапазону в рамках програми з поліпшення доступу до інтернету в країнах Африки.

В результаті події ніхто не постраждав, адже під час таких випробувань, з техніки безпеки, нікого не повинно бути поряд. Місцева влада заспокоїла жителів, що населенню шкоди не буде.

ВідеоПід час тестування на мисі Канаверал вибухнула ракета Falcon 9

Залиште свій коментар

Наступна публікація