Старіння шкіри, зморшки та рак. Які загрози здоров'ю приховує бронзова засмага

Сонячні промені також ще й причина багатьох захворювань, що не пов'язані зі шкірою. 

Тривале перебування на сонці – головна причина розвитку раку шкіри і воно може бути фатальним, вважають медики. "Сніданок з 1+1" дізнавався, що, окрім бронзового відтінку тіла, ми отримуємо під час засмаги.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, понад 130 тисяч людей щороку хворіють на меланому та інші форми раку шкіри. Такі страшні наслідки невинної на перший погляд засмаги. Ультрафіолет руйнує ДНК і може перетворювати молекули в клітинах шкіри на канцерогени, тому надмірне захоплення засмагою може бути смертельним.

Результати останніх дослідження вражають, адже було встановлено, що тривале перебування на сонці не лише пришвидшує старіння шкіри, появу зморшок та пігментних плям. Сонячні промені також ще й причина багатьох захворювань, що не пов'язані зі шкірою. Адже ультрафіолет може опромінювати клітини крові та пошкоджувати імунну систему.

Особливо небезпечною є засмага у солярії, а також перебування на сонці від 11 до 15 години. Найменш агресивне сонце від 8 до 10 години ранку та після 5 години вечора.

Нагадаємо, раніше лікарі розповіли, що потрібно виключити зі свого раціону задля збереження здоров'я після 35 років.

ВідеоСкільки перебувати на сонці і як захистити шкіру - експерт Микола Анікусько

Залиште свій коментар