Стартап студентів із Луцька переміг на міжнародному конкурсі, вигравши 500 000 грн

Всього у конкурсі взяли участь десят тисяч студентів. 

В Україні завершився найбільший Міжнародний ІТ-Чемпіонат "Золотий Байт", на якому найкращим стартапом був визнаний проект луцьких студентів для аграрного сектора.

Суть проекту у тому, що це інноваційний підхід до вирощування врожаю за допомогою сучасних технологій – MAGS. Ця технологія допоможе компаніям збільшити врожай та суттєво підвищити свої доходи.

Крім того, у фіналі чемпіонату опинилися проект Smart city з розумною системою освітлення, контролем якості повітря; розумний браслет; бібліотека книг з доповненою реальністю татощо.

Зазначимо, всього у чемпіонаті взяли участь 10 000 студентів з України, Казахстану, Естонії, Білорусі і Литви. Фінал Чемпіонату зібрав 100 найсильніших проектів, які боролися за призовий фонд у 500 000 грн.

Міжнародний ІТ Чемпіонат "Золотий Байт" – платформа стартап-індустрії для пошуку нових ідей і талантів. Головна мета – стимулювати молодих фахівців впроваджувати інновації та бізнес-ідеї, допомогти інвесторам і венчурним фондам у пошуку сильних проектів, розкрии потенціал України в сфері IT на міжнародній арені.

"Золотий Байт" проходив за підтримки провідних компаній InterSystems, Intel, Dell, Microsoft, Wolf, Logitech, Stearling Studio. Оганизатором Чемпіонату є Міжнародна Комп'ютерна Академія "ШАГ".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: