Мобільники з ОС Windows Mobile 6.5 з'являться в жовтні

Пристрої з новою версією операційної системи від Microsoft будуть продаватися під брендом Windows Phone.

Компанія Microsoft оголосила, що нові телефони з Windows Mobile 6.5 надійдуть у продаж 6 жовтня. У запуску, як повідомляє Helpix.ru, візьмуть участь усі найбільші оператори і виробники мобільних телефонів у світі, включаючи AT & T, Sprint, Verizon Wireless, Bell Mobility, TELUS, HTC, Samsung, HP, LG.

Пристрої з новою версією операційної системи від Microsoft будуть продаватися під брендом Windows Phone. Оновлена операційна система обіцяє поліпшений інтерфейс користувача і більшу зручність при роботі із сенсорними дисплеями.

Крім того, Windows Mobile 6.5 дасть можливість доступу до Windows Marketplace for Mobile, - онлайн-магазину додатків, і Microsoft My Phone - сервісу для синхронізації даних телефону і віддаленого сервера. Буде також підтримка Adobe Flash Lite, Office, Outlook.

Вперше ОС 1Windows Mobile 6.5 була представлена в лютому цього року на Всесвітньому мобільному конгресі.

Протягом останніх декількох років Windows Mobile неухильно втрачає свою частку ринку. Конкуруючі рішення - iPhone, BlackBerry, Android і Palm Pre - привертають дедалі більше покупців, нагадує в цьому зв'язку CNet News.

Читайте також:

Чехи створили мобільний-годинник з подвійним екраном

Samsung випустив дешевий мобільний на сонячній батареї

У травні з'явиться мобільний Windows Phone

Мобільний телефон вмонтували в черевики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: