Стів Балмер пообіцяв змінити Windows так, що її буде не впізнати

Уже через 5 років операційна система Windows виглядатиме зовсім інакше і стане виконувати інші програми, ніж зараз.

Виконавчий директор Microsoft Стів Балмер заявив, що операційна система Windows, яка сьогодні встановлена ​​майже на 90% сучасних персональних комп'ютерів, у найближчі 5 років еволюціонує у "щось зовсім інше".

Під час виступу в Х'юстонському технологічному центрі Балмер запевнив, що Windows "виглядатиме зовсім інакше і стане виконувати інші програми", ніж зараз.

Після цих слів він задав аудиторії риторичне питання: "Чи буде Windows через 5 років виглядати так само, як і сьогодні?", і одразу сам же відповів: "Звичайно, ні".

Остання версія ОС - Windows 7 - була випущена компанією в другій половині 2009 року.

Зараз корпорація працює над Windows Next, вихід якої, з чуток, очікується в 2012 році. Microsoft заявляла раніше, що нова ОС буде працювати як на традиційних ПК з процесорами x86, так і на нових пристроях – планшетах з чіпами ARM.

Втім, у своїй промові Стів Балмер говорив, ймовірно, не про Windows 8, а про її наступницю, яка, за логікою, вийде як раз через п'ять років.

На думку експертів, ці зміни відбуватимуться під впливом поширення передових смартфонів і планшетів. Балмер наголосив, що індустрія розвивається дуже швидко, а його компанія не завжди виявляється настільки ж моторною, як її конкуренти.

Промова глави Microsoft відбулася напередодні початку продажів компанією Apple наступної версії планшета iPad. У минулому році проданий тираж iPad склав 15 мільйонів одиниць, тобто Apple зайняла більшу частину ринку.

Говорячи про Apple, Стів Балмер сказав, що давній конкурент Microsoft довів свою здатність повертатися, щоб перевернути ринок.

"У 1997 році Apple була практично банкрутом. Зараз Apple відчуває себе цілком добре. Бачите, можна приходити, йти, приходити і йти, і повертатися знову!", - зауважив він.

Зараз Microsoft намагається зробити щось подібне на ринку смартфонів. Свого часу вона була одним з лідерів цього ринку, однак ситуація змінилася після появи Apple iPhone, а потім і апаратів на основі Google Android. Наприкінці минулого року компанія випустила нову мобільну ОС Windows Phone 7, яку Стів Балмер називає "невеликим перезавантаженням" зусиль Microsoft в мобільному секторі.

Читайте також:

У США стартував продаж iPad 2

Нова версія платформи Apple iOS вийшла раніше терміну

Гаджети, які стануть хітами в 2011 році

Розсекречені можливості Windows 8: розпізнає обличчя людини і підтримує 3D

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: