"Стоп фейк". У WhatsApp тепер неможливо надсилати більше, ніж п'ять однакових повідомлень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До цього одне й те саме повідомлення можна було надсилати 20 користувачам.

Популярний месенджер WhatsApp обмежив можливість для користувачів пересилати повідомлення більш ніж п'яти особам або групам. Ці нові правила були введені для боротьби з поширенням дезінформації, пише у понеділок, 21 січня, The Guardian з посиланням на віце-президента компанії з питань політики та комунікацій Вікторію Гранд.

До цього одне й те саме повідомлення можна було надсилати до 20 разів.

Обмеження до п'яти одержувачів спочатку було введено в Індії в липні 2018 року після того, як WhatsApp звинуватили у поширенні фейкових новин, які спричинили серію вбивств. Тоді месенджер визнав експеримент з обмеженням успішним.

Нагадаємо, у жовтні 2018 у WhatsApp виявили вразливість, яка дозволяла хакерам перехоплювати контроль над акаунтами користувачів, коли вони відповідали на вхідний відеодзвінок.

ВідеоFacebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Фахівці американської соцмережі помітили, що власники цих сторінок, створених у Москві, часто видавали себе за українців. Автори цих пропагандистських профілів переважно працювали на аудиторію в Україні. Окрім погоди та здоров'я школярів, на цих сторінках з'являлася антиНАТОвська риторика, писали про протестні настрої. Російські пропагандисти витратили на рекламу у Facebook та Instagram близько 160 тисяч доларів. 

Facebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Залиште свій коментар

Вибір редакції