Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стресова робота вбиває: вчені знайшли зв'язок між психічним здоров'ям працівників і смертністю

Стресова робота вбиває: вчені знайшли зв'язок між психічним здоров'ям працівників і смертністю

Депресія частіше виникає у тих, хто має невеликий контроль над своїми завданнями.

Дослідники зі Школи бізнесу ім. Келлі при Університеті Індіани виявили, що психічне здоров'я і смертність пов'язані між собою умовами праці.

Про це пише Science Times.

Багатьох працівників просять продовжувати працювати з дому, тож експерти задумалися про те, який загалом вплив мають умови праці на психічне здоров'я.

Дослідники виявили, що, коли вимоги до роботи вищі, ніж здатність працівника справлятися з ними, відбувається погіршення їхнього психічного здоров'я, а ймовірність смерті збільшується.

Основними факторами, що впливають на психічне здоров'я працівників, є:

  • робоче навантаження,
  • вимоги до роботи,
  • когнітивні здібності працівника
  • ступінь автономії, надана працівнику.

Згідно з висновками провідного автора дослідження Еріка Гонсалес-Мулі та його команди, стресові фактори частіше викликають депресію і смерть в результаті роботи, де працівники мають невеликий контроль над своїми завданнями або для людей з більш низькими когнітивними здібностями. 

Крім того, дослідники також виявили, що вимоги до роботи в поєднанні з більш суворим контролем робочих обов'язків обумовлені ліпшим фізичним здоров'ям і меншою ймовірністю смерті.

Експерти зібрали інформацію від 3148 жителів штату Вісконсін, які брали участь в національному репрезентативному поздовжньому опитуванні Midlife в Сполучених Штатах. Протягом 20-річного дослідження 211 учасників з їхньої вибірки померли.

Дослідження було опубліковане в Журналі прикладної психології і є продовженням попереднього дослідження Гонсалеса-Мюле і його співавтора Бетані Кокберн, доцента кафедри менеджменту в Університеті Північного Іллінойсу, опублікованого в 2017 році.

Хронічний стрес, викликаний роботою, може призвести до психологічного синдрому, який називається вигорання. За словами Гонсалеса-Мюле, менеджери повинні забезпечити співробітникам більший контроль на роботі або зниження вимог, особливо тих, хто працює на відповідальних роботах. 

Він додає, що надання співробітникам можливості встановлювати власну мету або вибирати власний стиль або метод виконання своєї роботи може поліпшити стан здоров'я працівника.

Нагадаємо, через карантин у зв’язку із пандемією коронавірусу офісні працівники працюють з дому у середньому на дві години довше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції