Стресове харчування: як скоротити кількість перекусів, які можуть призвести до ожиріння

На думку учених, найкращий спосіб подолати негативні емоції - глибоко дихати. 

Часті і здебільшого нездорові перекуси відволікають і розслабляють, і звісно призводять до надмірної ваги.

Їсти, коли на роботі конфлікт, їсти, коли в сім'ї розлади і постійно заїдати будь-який негатив – з такою проблемою стикається кожна третя людина, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Як результат люди отримують проблеми зі здоров'ям і зайву вагу. Експерти радять дотримуватися порад, які допоможуть скоротити кількість перекусів. 

Зокрема, перша: якщо вживати солодке, то краще фрукти і ягоди. Так званий вуглеводний голод починає мучити під час стресів, тому варто якнайдалі відкласти від себе солодке і заздалегідь взяти на роботу яблуко чи банан. Це чудова альтернатива цукеркам, тістечкам і печиву.

Друга порада: якщо хочеться похрустіти, то робити це краще горіхами. Психологи стверджують, під впливом стресу ми їмо чіпси, сухарики та інші снеки. Зазначається, що хруст заспокоює.

Ще одна цікава порада –робити перекуси лівою рукою. Цей простий трюк дуже ефективний. Їсти у такий спосіб змушує наш мозок концентруватися на тому, що у вас в тарілці.

Четверта порада – ставити перед собою стоп-сигнали. І нарешті – щосили спробуйте розслабитися. Знизити рівень кортизолу, гормону стресу, допоможе, наприклад, склянка теплої води. А ще глибоке дихання. На думку учених, це найкращий спосіб подолати негативні емоції.

Нагадаємо, за статистикою, кожна третя жінка у своєму житті хоча б раз сідала на дієту та фанатично намагалася схуднути, особливо якщо до літа залишилися лічені дні. Серед чоловіків ця цифра трошки менша, однак є і ті, хто перед пляжним сезоном біжить до спортзали, аби не соромно було знімати футболку. Для таких людей тренери навіть термін вигадали - "пролісок", тобто людина, яка з'являється у залі, коли зійшов сніг.

ВідеоБюджетне здорове харчування: топ дешевих і дуже корисних продуктів

Залиште свій коментар