Стримінговий сервіс Disney+ впав, щойно його запустили

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні він запрацював у США, Канаді та Нідерландах.

12 листопада відбувся запуск стримінгового сервісу Disney+. Користувачі одразу почали повідомляти, що сервіс працює з несправностями.

Про це свідчать дані Downdetector.

Користувачі скаржаться на те, що не можуть увійти до своїх облікових записів, на погану роботу додатку, і особливо - на проблеми з відтворенням відео.

Сьогодні Disney Plus запустився у США, Канаді та Нідерландах.

Вартість передплати - 6,99 долара на місяць, або 69,99 долара на рік. Спочатку на сервісі буде близько семи тисяч епізодів серіалів і телепрограм, а також 500 фільмів.

У каталозі - фільми Pixar, Marvel, Lucasfilm, 20th Century Fox і National Geographic, а також великий архів Walt Disney Studios.

На 19 листопада запланований запуск у Новій Зеландії та Австралії; 31 березня наступного року – у Великій Британії, Німеччині, Франції, Італії та Іспанії.

Раніше Apple назвала дату запуску і розцінки на доступ до свого нового стримінгового сервісу: онлайн-кінотеатру Apple TV+. Фільми та ТВ-шоу можна буде дивитися від 1 листопада у понад 100 країнах, вартість підписки — $4,99 на місяць.

Відео Студія Disney планує низку рімейків культових фільмів

Дісней збирається перезняти одну з найпопулярніших різдвяних комедій "Сам удома". Якою буде оновлена розповідь про Кевіна та ремейки яких культових стрічок ми зможемо побачити незабаром – дивіться в сюжеті.

Студія Disney планує низку рімейків культових фільмів

Залиште свій коментар

Вибір редакції