Студенти створили бездротову мишу-рукавичку

Контролер складається з двох рукавичок, на вказівних пальцях яких розташовуються світлодіоди, і радіопередавачі.

Студенти Массачусетського технологічного інституту (MIT) Тоні Кім і Невада Санчес створили бездротову комп'ютерну мишу-рукавичку.

Контролер складається з двох рукавичок, на вказівних пальцях яких розташовуються світлодіоди, і радіопередавачі, які забезпечують бездротовий зв'язок з системою, яка розпізнає сигнал. Енергоживлення рукавичок здійснюється за допомогою літієво-іонних батарей, які використовуються в мобільних телефонах.

Механізм роботи маніпулятора полягає в наведенні вказівних пальців на екран і переміщення їх по ньому. Безпосередньо перед людиною, що здійснює маніпуляції, розташовується веб-камера, яка фіксує положення пальців і передає його на комп'ютерну систему, яка обробляє зображення і виводить його на проектор.

На даний момент контролер дозволяє здійснювати навігацію по карті MIT. Причому студенти передбачили можливість наближення і видалення зображення за допомогою руху двох пальців, що використовується в iPhone.

Розробники миші відзначили, що компоненти системи обійшлися їм менш ніж у 100 доларів. На створення технології їх надихнула сцена з фільму 2002 року "Особлива думка" Стівена Спілберга, в якій головний герой у виконанні Тома Круза використовує схожий контролер для роботи на комп'ютері майбутнього.

Схожа розробка з використанням контролера для приставки Nintendo Wii була представлена в 2007 році. Її творцем став розробник з Microsoft Джонні Лі.

Читайте також:

Вчені заявили, що для зниження стресу корисно кричати на комп'ютер

Епілептиків навчили спілкуватися з комп'ютером силою думки

IBM до 2019 року створить комп'ютер, розумніший за людину

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: