Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Студентка виявила 18 нових видів водних жуків в Південній Америці

Студентка виявила 18 нових видів водних жуків в Південній Америці

Досвідченим дослідникам рідко вдається описати одразу таку кількість нових видів.

Студентка Канзаського університету Рейчел Сміт, яка спеціалізується в області екології та еволюційної біології, опублікувала опис 18 нових видів водних жуків з роду Chasmogenus в рецензованому журналі ZooKeys.

Про це пише Eurek Alert.

Середній розмір цих жуків, я б сказала, приблизно дорівнює розміру великої літери "О" шрифту з 12 точок". Вони проводять більшу частину свого життя в лісових струмках і басейнах. Вони водні, тому всі вони чудові плавці - і вони можуть літати. 
студентка Рейчел Сміт

Під час дослідження Сміт вирушила до Суринаму для виконання польових робіт, а також провела незліченні години в лабораторії Ендрю Шорта, доцента з екології і еволюційної біології і куратора Інституту біорізноманіття KU, який був співавтором нової статті. Сміт сказала, що багато видів водних жуків практично неможливо розрізнити, якщо дивитися на них навіть під мікроскопом.

Щось унікальне і захопливе у цьому роді, адже багато з них мають майже однаковий вигляд. Навіть моїм тренованомим очам важко відрізнити їх один від одного зовнішньо. 
розповіла студентка

Щоб ідентифікувати новий вид, Сміт порівняла дані ДНК водних жуків з декількома зовнішніми морфологічними відмінностями, які можна було спостерігати.

Велика частина роботи Сміт також була заснована на розтині цих крихітних зразків, зібраних в північно-східній частині Південної Америки, щоб виявити ключові відмінності в їхній внутрішній анатомії. Вона зробила понад сотню розтинів жуків, витягнувши чоловічі геніталії, щоб подивитися на них під мікроскопом. Це допомогло відрізнити їх від інших.

Водні жуки, описані в новій статті, збиралися під час численних поїздок до Венесуели, Суринам і Гайани. Сама Сміт брала участь в одній експедиції в Суринам для збору зразків.

Рейчел виконала велику роботу. Я описував багато нових видів, але ніколи не цілих 18 одразу. Ця робота підкреслює, наскільки мало ми знаємо про те, скільки видів жуків у Південній Америці. 
наставник студентки Ендрю Шорт

Нагадаємо, біологиня Ана Софія Реболейра знайшла на фотографії колеги з США у Twitter крихітні точки на тілі багатоніжки, які виявилися невідомими раніше грибами. Пізніше їх назвали на честь соцмережі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції