Створена програма для виявлення депресивних блогерів

Програма шукатиме в блогах певні слова та словосполучення, а також описи й метафори, які можуть вказувати на психічний і емоційний стан автора.

Ізраїльські розробники створили програму для виявлення нездорових блогерів, пише Haaretz. Нове ПЗ, створене фахівцями Університету Бен-Гуріона, дозволить аналізувати записи в блогах на предмет депресивності.

Програма шукатиме в блогах певні слова та словосполучення, а також описи й метафори, які можуть вказувати на психічний і емоційний стан автора. У ході тестування програми на тисячі записів у блогах було виявлено, що її висновки на 80 відсотків збігаються з оцінками професійних психотерапевтів.

За словами керівника групи розробників - професора Яїра Ноймана (Yair Neuman), ця технологія допоможе медичним працівникам визначати осіб, які потребують лікування. Згодом ці особи можуть отримати рекомендацію про необхідність отримання допомоги.

Нойман сказав, що для аналізу блогів фахівці повинні будуть отримати відповідний дозвіл блогерів. За його словами, розробка може бути особливо затребувана в США, які відрізняються високим рівнем депресії у населення.

Програма була створена на кошти міністерства оборони Ізраїлю. При цьому представники університету повідомили, що вона не буде використовуватися оборонним відомством у військових цілях. У той же час Нойман застеріг від використання розробки і на підприємствах.

У травні стало відомо про іншу розробці ізраїльських вчених. Група фахівців з Єврейського університету в Єрусалимі розробила механізм автоматичного визначення сарказму.

Читайте також:

Чавес покликав усіх революціонерів у Twitter

Ліндсей Лохан показала, що таке "брудний гламур"

Росія і Китай здійснили ряд кібератак на Британію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: