Створений американцями "робот-тостер" прокрокував рекордну відстань

Робот Ranger прокрокував більше 62 кілометрів. Середня швидкість його переміщення склала близько 2,1 кілометра на годину.

Створений студентами американського університету Корнелл робот Ranger, прозваний за зовнішню схожість "роботом-тостером", встановив новий рекорд по відстані, пройденій від одного заряду акумулятора. Про це йдеться в прес-релізі університету.

Як повідомляється, Ranger прокрокував більше 62 кілометрів. Середня швидкість його переміщення склала близько 2,1 кілометра на годину.

Рекорд був встановлений на доріжці легкоатлетичного стадіону університету 1-2 травня. Усього "​​робот-тостер" подолав майже 308 кіл. На це йому знадобилося в загальній складності близько 31 години.

При вазі в 10 кілограм енергоспоживання Ranger становить лише 16 ват. Саме завдяки настільки низькому показнику роботу вдалося побити свій же рекорд, встановлений влітку 2010 року. Тоді "тостер" прокрокував 23 кілометри за 11 годин.

Нагадаэмо, наприкінці лютого в Японії відбувся перший у світі марафонський забіг роботів. Всього учасники марафонського забігу подолали майже 422 100-метрових кола на біговій доріжці. Перемогу здобув Robovie-PC висотою в 40 сантиметрів і вагою 2,4 кілограма.

Читайте також:

Відвідувачів китайського ресторану обслуговують роботи

Створено робота, який вміє мити голову й робити масаж

Вчені створили робота-рибу, здатного швидко рухатися під водою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: