Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Створений українкою мобільний додаток компанія Apple визнала одним із найкращих за минулий рік

Віртуальний тату-салон дозволяє приміряти на собі татуювання.

До українки прийшло всесвітнє визнання. Дівчина з Коломиї створила додаток до смартфона, який компанія Apple визнала одним з найкращих за весь минулий рік.

Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво сфотографувати себе з будь-яким татуюванням. І після такої примірки подумати, чи варто робити справжнє.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Олександра Рогачова нині мешкає у Нью-Йорку. Півтора року тому вона привезла сюди з України одну з передових розробок на ниві віртуальних технологій.

"Навожу телефоном зверху на цього смайлика і з'являється татуювання", - пояснює співвласниця компанії Inkhunter Олександра Рогачова.

Аби мобільний додаток працював, на тілі потрібно намалювати смайлик із трьох рисок.

Щодня в додатку з'являються нові ескізи - з Сашею співпрацюють не лише українські художники, а й тату-майстри з усього світу.

ВідеоДівчина з Коломиї стала співзасновницею додатку, який Apple визнала одним з найкращих 2017 року

Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво сфотографувати себе з будь-яким татуюванням. І після такої приміри подумати, чи варто робите справжнє.

Дівчина з Коломиї стала співзасновницею додатку, який Apple визнала одним з найкращих 2017 року

Школу в Коломиї Олександра закінчила сім років тому. Пішла вчитися на комп'ютерні науки. Але власного комп'ютера на той час не мала.

Півроку ходила, займалася по друзях - аби потім з кількома друзями виграти хакатон у Харкові, переїхати до Києва, податися на 11 акселераційних програм у всьому світу - і нарешті потрапити до Нью-Йорка.

"Я там, де можливості. Якщо будуть можливості розвиватися реально добре в Україні - я всіма руками за", - каже дівчина.

Поки що тату-салон без квадратного смайла не працює, але вже за кілька місяців Саша збирається вчергове здивувати світ.

"Віртуальна примірочна аксесуарів та інших елементів твого образу - окуляри, ювелірні вироби, годинники", - ділиться планами дівчина.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Яни Слєсарчук та Алли Пасс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції