Створено комп’ютерну гру про "великий" свинячий грип

Метою гри The Great Flu є підвищити обізнаність про захворювання серед населення та показати, як нелегко займатися охороною здоров’я.

Голландці розробили комп’ютерну гру про свинячий грип.

Гра "Великий грип" (The Great Flu) створена в цілях підвищення обізнаності про це захворювання. Перед гравцями ставиться завдання контролю над новою пандемією.

"Насправді це те, що відбувається зараз у реальному світі", - говорить один з авторів проекту Альберт Остерхаус, керівник відділення вірусології медичного центру "Еразмус".

Пограти можна безкоштовно на спеціальному сайті.

Всесвітня організація охорони здоров'я зареєструвала близько 178 тисяч випадків свинячого грипу, у тому числі 1 462 - з летальним результатом. Ці цифри вважаються сильно заниженими, оскільки в країнах, що постраждали в результаті пандемії, вже не обстежують всіх людей зі схожими на грип симптомами.

Гра починається із зображення прикованих до ліжок пацієнтів і кладовищ, де упокоїлися жертви епідемії "іспанки" 1918 років. Гравцям - в ролі глави вигаданої організації "Всесвітній пандемічний контроль" - належить вибрати штам грипу, а потім контролювати його поширення по всьому світу.

Для боротьби із спалахами захворювання гравці можуть використовувати різні заходи - наприклад, створення системи спостереження, накопичення запасів противірусних препаратів і вакцин, закриття шкіл й аеропортів.

Все це, зрозуміло, вимагає грошей, а бюджет, як повелося, обмежений. Крім того, палиці в колеса вставляють уряди різних країн. Так, якщо гравець створює дорогу систему спостереження, він може отримати повідомлення наступного змісту: "Ми повинні повідомити вас про те, що в цьому регіоні дана акція користується низькою політичною підтримкою. Тому ефективність системи може відрізнятися від ваших очікувань".

Те, що відбувається дає людям відчуття того, як важко займатися охороною суспільного здоров'я в сучасному світі.

Читайте також:

IBM експериментує з мікросхемами на молекулах ДНК

В Америці створено перший електричний мотоцикл

Дикі панди припинять існування вже через три покоління

Щеплення від свинячого грипу вбиває нервову систему

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: