Створено концепт-кар майбутнього з магнітною левітацією

Компанія Skyrill Design Studios спроектувала концепт-кар Astrum Meera, який за допомогою магнітолевітуючих колес може легко і просто розганятися до неймовірної швидкості.

Компанія Skyrill Design Studios спроектувала дивовижний концепт-кар під назвою Astrum Meera, однією з інноваційних "фішок" якого є магнітолевітуючі колеса.

"Якщо в майбутньому автомобілі і не перетворяться в літаки, літати вони все одно зможуть. Ну, хоча б левітувати", - підкреслюють творці Astrum Meera.

За їх словами, магнітолевітуючі колеса дозволять автомобілю легко і просто розганятися до неймовірної швидкості. Щоправда, цифр вони не озвучують.

Сніжно-білий корпус автомобіля красиво контрастує з чорним прозорим дахом, а футуристична форма нагадує стильну ракету на чотирьох колесах. Незвичайною є задня частина автомобіля: вигнута, подібно даху будинку, вона приховує сенсори, які відслідковують кількість вуглекислого газу, який викидається в атмосферу.

Також водієві повідомляється, коли їх кількість почне перевищувати норму. Однак, що станеться, якщо раптом водієві надійде такий сигнал, розробники не повідомляють.

Іншою інноваційною деталлю є вихлопна система з трубами прямокутної форми, а ще - дзеркала, які автоматично ховаються, коли машина йде на паркування, і висуваються, коли включається запалювання.

У дзеркала також вмонтована і система стеження за тим, що відбувається зовні автомобіля, яка подає зображення на екран, розташований на приладовій панелі.

Читайте також:

Subaru представила дизайнерський прототип нової Impreza

Peugeot створила конкурента Lamborghini і Ferrari

Nissan запропонував екологічний гоночний автомобіль

Toyota випустила гламурний концепт iQ Disco: диско на колесах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: