Створено перший у світі інтерактивний 3D-фільм

Цей інтерактивний 3D-фільм - це відео-інсталяція з моторошним сюжетом, в якому поєднуються казки братів Грімм та історії Елізабет Фрітцль.

Створено перший у світі інтерактивний 3D-фільм, -так принаймні стверджують його автори, фахівці австралійського Центру iCinema.

Проект Scenario представляє собою відео-інсталяцію з моторошним сюжетом - таким собі поєднанням казок братів Грімм та історії Елізабет Фрітцль з Австрії - тієї самої, що протягом двадцяти років сиділа в підвалі, де її ґвалтував власний батько.

Ідею взаємодії глядача з середовищем по той бік екрану інженери і мистецтвознавці з Центру вивчення інтерактивного кінематографа iCinema при Університеті Нового Південного Уельсу запозичили з італійської комедії дель арте. Цей тип вистави заснований на імпровізації акторів, що відгукнулися на реакцію публіки.

У даному випадку глядачі поміщені в круглу кімнату-кінотеатр AVIE, по колу якої розташовані стереоекрани, які передають 3D-зображення. Кожна людина вибирає собі віртуального персонажа, який повторює рухи і дії свого"господаря", що відслідковують системою з 16 інфрачервоних камер.

Сюжет Scenario далекий від лінійності; в кінцевому підсумку глядачеві необхідно вибратися з лабіринту, виконуючи запропоновані завдання. Перешкоджають цьому стражники, що володіють штучним інтелектом. AI написаний на мові програмування GOLOG, розробленій в Університеті Торонто (Канада) і призначеній для роботів.

Офіційний показ цього коктейлю з кіно і відеоігри відбудеться 8 червня на Сіднейському кінофестивалі. За словами одного з творців Scenario Денніса Дель Фаверо, за активним проникненням у кінематограф технологій, що імітують тривимірність, підуть віртуальні актори із штучним інтелектом.

Читайте також:

Дітям до шести років небезпечно дивитися 3D-відео

У кінотеатрі дітям замість мультика показали "Пилу 3D"

Портрет Шекспіра відтворили в 3D

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: