Створено золоту модель Bugatti Veyron вартістю 3 млн доларів

Британські ювеліри створили іграшку для багатих - золоту модель спорткара Bugatti Veyron за 3 мільйони доларів.

Британський дизайнер Стюарт Х'юз створив золоту модель спорткару Bugatti Veyron. Вартість такої іграшки складає 2 мільйони фунтів стерлінгів (3 млн доларів), що перевершує ціну реального Bugatti.

Стюарт Х'юз відомий у світі створенням моделей телефонів, ноутбуків і BlackBerry з алмазів і платини. Цього разу з майстерні ювеліра вийшло нове творіння - модель Bugatti Veyron, спортивної машини, яку не називають інакше, як найшвидшим і найдорожчим автомобілем у світі.

Модель автомобіля виготовлена з 24-каратного золота, решітка радіатора прикрашена діамантом вагою 7 з лишком карата. Загальна вага іграшки становить сім кілограмів.

Усього британський дизайнер обіцяє випустити три екземпляри Bugatti Veyron, на виготовлення кожного піде близько двох місяців. Кожну модель виготовляють ретельно: у золотих машин відкриваються двері, піднімається відкидний дах, а кермо обертає колеса.

Співавтором Стюарта Х'юза виступив експерт у галузі автомобільного моделювання зі Швейцарії Роберт Гальпен, якому і належить ідея створення унікальної копії Bugatti Veyron.

Історія бренду Bugatti нараховує більше ста років, з 1998 року компанією володіє німецький концерн Volkswagen. Bugatti Veyron, випуск якого розпочато у 2005 році, вважається найшвидшим автомобілем у світі, який випускається серійно, - його максимальна швидкість перевищує 400 кілометрів на годину.

Читайте також:

Bugatti анонсував найшвидше авто в світі

Citroen створив "копію" Bugatti

Іржавий Bugatti з дна озера продали за 260 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: