Перейти до змісту
Суд заборонив продавати Word 2007 у США

Суд заборонив продавати Word 2007 у США

Апеляційний суд заборонив Microsoft продавати нову версію Word у США через порушення авторських прав і зобов'язав виплатити канадській фірмі 290 млн дол.

Апеляційний суд США федеральної юрисдикції зобов'язав корпорацію Microsoft припинити з січня 2010 року продажі текстового редактора Word 2007 на американському ринку.

Крім того, Microsoft зобов'язана виплатити 290 мільйонів доларів канадській фірмі за порушення патенту. Цим вердиктом апеляційний орган підтримав рішення суду нижчої інстанції.

Нагадаємо, що компанія i4i (Торонто, Канада) подала позов до Microsoft в 2007 році, звинувативши її в незаконному використанні запатентованої методики роздільного керування вмістом документа і його архітектурою в текстових редакторах Word. Ця технологія пов'язана з обробкою файлів, створених із застосуванням розширюваного мови розмітки XML.

У травні 2009-го федерального суду штату Техас визнав софтверну корпорацію винною в порушенні патенту і зобов'язав корпорацію виплатити i4i компенсацію в розмірі 200 млн дол. У серпні суд збільшив розмір компенсації до 290 млн дол. і зобов'язав Microsoft протягом двох місяців припинити розповсюдження Word 2003 і 2007 у Сполучених Штатах.

Остання формально подала апеляцію, відзначивши, що суд, розглядаючи позов i4i, допустив неправильне рішення, від якого постраждає не тільки сама корпорація, але і її партнери, а також споживачі. У вересні суд задовольнив прохання корпорації про відстрочку заборони на продаж редактора.

Але тепер, схоже, Microsoft доведеться виконати судовий вердикт: канадці отримають свої 290 млн дол., а Word зникне з американських магазинів.

Втім, корпорація має намір продовжувати боротьбу і, як повідомляється, буде вимагати повторного слухання справи або повної суддівською колегією апеляційного суду, або Верховним судом США. Крім того, в Microsoft обіцяють випустити нові версії текстового редактора, в яких не буде використовуватися технологія, яка належить i4i.

Читайте також:

Facebook звинуватили в кожному п'ятому британському розлученні

Yahoo! закриється на один тиждень

Microsoft спіймали на плагіаті

Серед Windows 7 поширюються "чорні екрани смерті" 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин