Суперзахищена "флешка" отримала функцію самознищення

Джеймс Бонд мав би радіти: створено найбільш захищений у світі USB-накопичувач. Для військових, політиків та параноїків.

Компанія IronKey анонсувала найбільш захищений USB-накопичувач на флеш-пам'яті, так звану "флешку".

Модель S200 має водонепроникний та стійкий до температури і магнітних полів корпус. Він виконаний з цілісного шматка алюмінію, а внутрішні порожнини залиті спеціальною смолою. Як заявила сама компанія, її нова модель стала першим і поки єдиним USB-накопичувачем, який пройшов американські тести безпеки FIPS 140-2 Security Level 3.

Окрім механічної надійності, флешка захищає інформацію від спроб несанкціонованого доступу. Дані, записані на неї, шифруються з використанням 256-розрядного алгоритму, а при введенні пароля потрібні особливі мікросхеми - "ключі". Крім того, на флешці встановлений антивірус, який не дозволяє реалізувати функцію автозапуску додатків.

Нарешті, останньою страховкою є механізм самознищення даних. Якщо пароль десять разів поспіль був введений неправильно, IronKey активує функцію самознищення. Звичайно, вона не вибухне, але всі записані дані будуть знищені шляхом фізичного перезапису кожного байта наявної інформації із застосуванням технології "flash-trash", що перетворює інформацію на "сміття".

Основними споживачами S200, як очікується, стануть військові, а також державні і комерційні структури.

Флешка суміщатиметься з OS Windows XP, 2000, Vista, Mac OS X, Linux. Обсяг пам'яті - від 4 до 16 гігабайт.

Читайте також:

Чехи створили мобільний-годинник з подвійним екраном

Microsoft випустить безкоштовний Office

FujiFilm розробила 3D фотокамеру

Користувачів Windows XP атакує новий вірус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: