Свербіж, кашель та мігрень. Дієтолог порадив, як уникнути неприємностей від вживання вина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У напої містяться речовини, які викликають алергію. 

Дієтолог розповів, до яких неприємних реакцій може призвести вживання лише одного келиха червоного вина, і як уникнути негативних наслідків. Про це пише Popular Science.

Вживання занадто великої кількості алкоголю може призвести до жахливого похмілля. Але деякі люди страждають вже після одного келиха червоного вина і отримують цілий спектр неприємностей – від свербіння та кашлю до нестримного головного болю та мігрені. 

Ось що може сприяти алкогольним стражданням, залежно від ваших симптомів.

"Постріли" мігрені

Для тих, хто відчуває виснажливі мігрені після склянки червоного вина, найбільш вірогідним винуватцем цього можуть стати конженери, стверджує дієтолог Леслі Бончі. Ці речовини зустрічаються в більшості видів алкогольних напоїв, в тому числі червоному вині, і надають напоям неповторний аромат. Але деякі види конженерів, виявлені у червоному вині, зокрема  дубильні речовини, можуть збільшити шанси отримати мігрень тим людям, які і без вживання спиртного страждають від головного болю.  

Медики радять таким людям відмовитися від вживання червоного вина чи віддавати перевагу білому. Воно містить меншу кількість конженерів. 

Задишка, кашель, свербіж

В інших людей вино може викликати симптоми, аналогічні тим, які спостерігаються під час харчової алергії - кашель, хрипи, свербіж та висипи на шкірі. Ціла низка речовин, виявлених у вині, може викликати таку реакцію, стверджує Бончі. Сульфіти, які винороби іноді використовують, щоб захистити вино від псування, часто призводять до нежиті. Сульфіти виявили не тільки у вині, а й у багатьох видах харчових продуктів. Пармезан і інші витримані сири перебувають у цьому списку, тому чутливим до сульфітів людям варто уникати вживання червоного вина та сиру.

"Люди, чутливі до сульфітів, могли б помітити хрипи і кашель, і може навіть закладений ніс," – пояснює дієтолог.

Але якщо у вас свербіж чи неприємна біль у животі, то більш ймовірною причиною цього є інший алерген – гістамін. Люди з гістаміновою алергією можуть відчувати і головний біль, але не такий сильний, як під час мігрені.

Сульфіти і гістаміни зустрічаються у всіх видах вина, червоного і білого. Але Бончі стверджує, що є певні обхідні шляхи: "В органічну продукцію виноробів, як правило, не додають сульфіти, так що це варіант," – каже Бончі. Більше сульфітів у солодкому вині, тому краще віддати перевагу сухим сортам.

Проблеми з травленням

Окрім гістаміну і сульфітів червоне вино містить білок, знайдений в шкірці винограду, який називають LTP. Цей білок надає вину колір, але це може викликати алергічні реакції у деяких людей, зокрема і пронос. Він не може вас вбити, однак принесе багато неприємностей. Дієтолог зазначає, що помірність під час вживання вина є ключовим фактором.

Бончі стверджує, що головне під час вживання вина у разі нестерпності до нього – пам'ятати про дозу. Чим більше червоного (або білого) вина ви п'єте, тим більша ймовірність, що ви відчуєте будь-який із симптомів і тим гірше почуватиметеся. 

Нагадаємо, раніше учені з'ясували, що вживання червоного сухого вина допоможе зберегти вагу або навіть схуднути в новорічні свята. Дослідники стверджують, що саме в цьому алкогольному напої міститься велика кількість речовини ресвератрол, яка сприяє спалюванню калорій і перетворенню білої жирової тканини в корисну буру жирову тканину. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції