Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Там, де трава червоніша": NASA запустило віртуальні прогулянки далекими планетами

Користувачі можуть побачити неймовірні краєвиди у 360-градусних панорамах.

NASA запустило проект під назвою Exoplanet Travel Bureau, що дозволяє подивитись на панорами декількох екзопланет, що перебувають за межами Сонячної системи.

Відвідати планети можна на сайті агентства.

До кожної екскурсії є свій постер і слоган. Наприклад, слоган планети з двома сонцями Kepler-16b - "У вашої тіні завжди є компанія", а до червоної Кеплер-186f - "Там, де трава червоніша". Також є кілька постерів до планет, які ще не мають віртуального туру.

Фотогалерея Постери віртуальних турів екзопланетами від NASA (6 фото)

Завдяки проекту користувачі можуть переглядати 360-градусні панорами, а також ознайомитися з різними ділянками неба та ландшафту планет.

Разом з тим засновники попереджають, що всі зображення розроблені художниками за власними уявленнями, хоч за основу і взяті реальні дані.

Раніше NASA показало перший знімок телескопа "мисливця за планетами". На ньому понад 200 тисяч зірок. У центрі тестового знімка з двосекундною витримкою сузір'я Центавр. Телескоп займається пошуком екзопланет.

ВідеоКомпанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

Екзопланети - це нові світи, розташовані за межами нашої Сонячної системи. І прямо зараз десь у космосі той апарат полює на придатні для життя планети. Упродовж двох років пристрій скануватиме понад 200 тисяч зірок, поруч із якими можуть бути нові космічні систем. Дані про це він буде передавати раз на 13 днів. 

Компанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

Залиште свій коментар

Вибір редакції